DOLAR 13,61280.58%
EURO 15,43410.71%
ALTIN 791,820,31
BITCOIN 561635-1,07%
Tekirdağ

AÇIK

13:18

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Başkan İmük Güven Tazeledi

Başkan İmük Güven Tazeledi

ABONE OL
Mart 27, 2021 16:43
Başkan İmük Güven Tazeledi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Saray Küçük Esnaf ve Pazarcılar Derneği 2021 yılı olağan kongresi bu gün saat 13.00’da Onur Restoranda gerçekleşti.

Yeni normalleşme kapsamında ve Pandemi kuralları gözetilerek gerçekleştirilen 2021 yılı Olağan Kongresine tek aday listeden giren Sunay İmük, tekrar Saray Küçük Esnaf ve Pazarcılar Derneği başkanlığına seçildi. Kongreye, Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Saray Esnaf Odası Başkanı Ali Özen, Siyasi Parti Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşu Başkankarı, çevre ilçelerden birçok dernek başkanları, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.

2021 yılı Olağan Kongresi akışı ise bu şekilde gerçekleşti, Açılış ve Yoklama, Türkiye Cumhuriyeti Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Aziz Şehitler için birer dakikalık saygı duru ile İstiklal Marşının okunması, Divan Heyeti Teşekkülü, Yönetim ve Denetim kurulu faaliyet raporlarının okunması ve ibrası, Gelir gider hesaplarının okuması ve ibrası, Eski yönetim ve denetim kurulu üyelerinin ibrası, Tahmini bütçe ve çalışma programının görüşülmesi, karara bağlanması, 2 yıllık teni yönetimi ve denetim kurullarının seçilmesi, dilek ve temennilerden sonra sona erdi.

Kongre sonunda konuşama yapan Başkan İmük,
“ Sayın Divan Kurulu, saygıdeğer misafirler ve ilçemizin değerli basın mensupları, bugün burada olduğunuz ve bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim. Önceki dönem ve şuanda da oldukça heyecanlıyız. Çünkü Saray’ımızda yerel ve küçük esnafımızın değerli desteklerini alarak Saray’ımız için çalışmaktayız. Bizler bazı konularda mustaribiz. Bu konularda iki yıldır devam eden Pandemi süresince kapalı olan Saraylı esnafımızın dertleridir. Saraylı esnafımız hemen hemen iki yıl doğru dürüst kepenk açmazken, büyük market zincirlerini hafta sonu açık olması bizleri oldukça üzdü. Birçok esnaf arkadaşımız iflasın eşiğine geldi. Banka borçları boynumuzu bükmekte ve sırtımıza kocaman bir kambur olarak durmakta. Bizler her alanda bu sıkıntıları dile getirip esnafımız için çare olmaya gayreti içindeyiz. Bundan sonra umarız ki bir daha Pandemi yaşamayız ve esnafımız sıkıntı çekmez. Her alanda üyelerimizle birlikte çalışmalara yürüterek her zaman en iyisini yapma gayreti içindeyiz. Bundan dolayı bizi tekrar seçen tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.” İfadelerini kullandı.

youtube abone satın al

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
rk
rk