DOLAR 8,5176-0.55%
EURO 10,1401-0.32%
ALTIN 496,18-1,54
BITCOIN 2694090,48%
Tekirdağ
29°

AÇIK

03:47

İMSAK'A KALAN SÜRE

Başkan Özgen Erkiş, muhtarlarla bir araya geldi

Başkan Özgen Erkiş, muhtarlarla bir araya geldi

ABONE OL
Mart 10, 2020 07:47
Başkan Özgen Erkiş, muhtarlarla bir araya geldi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş Pazartesi günü 16.30 ile 18.30 saatleri arasında Saray Belediyesi Ek Hizmet binasında muhtarlarla buluştu.

Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş başkanlığında muhtarlar toplantısının beşincisi Pazartesi günü 16.30 ile 18.30 saatleri arasında Saray Belediyesi Ek Hizmet binasında gerçekleştirildi. Muhtarlarla buluşan Başkan Erkiş, muhtarların talep ve önerilerini dinledi.

“MUHTARLARIMIZ DEMOKRASİ İÇİN BİR ŞANSTIR”
Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Özgen Erkiş şunları ifade etti: “Kararlılıkla sürdürdüğümüz muhtarlar toplantısında ilkbaharın uyanışıyla tekrar bir araya geldik. Muhtarlarımız demokrasi adına bir talihtir, şanstır. Yüzde 58 nispetinde oy almış bir belediye başkanı olarak üzerimizdeki sorumluluk çok fazlaydı, beklentiler çok yüksekti. Bunları gerçekleştirme düzleminde yüzleşmesiyle karşı karşıya kaldık. Geçmişe bakışta başardıklarımız ortada. Batı Cephesinde işler artık sizin tahmin ettiğiniz gibi. Ekip arkadaşlarımla, başkan yardımcılarımla ve danışmanlarımla birlikte idari anlayışımızı ortaya koyduk. Bizim de yoğurt yeyişimizin hangi modele oturacağı açıkça ortaya çıktı. Her birim muhtarımın ama her bir muhtarımın söz alacağı bir toplantı olmasını diliyorum. Her birim muhtarımın söz almakla kalmayıp ortaya mümkünse alışılmışın dışında, mümkün değilse klişeler üzerinden fikrini ortaya koymasını istiyorum.”

Başkan Erkiş’in açılış konuşmasının ardından muhtarlar sırayla söz alarak mahallelerinin talep ve sorunlarını dile getirdi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
rk
rk