DOLAR 13,55960.15%
EURO 15,38040.28%
ALTIN 788,46-0,11
BITCOIN 566665-0,38%
Tekirdağ

AÇIK

13:18

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Başkan Uysal: “Zorlu günlerin üstesinden en az zararla geldik”
  • Saray Haber
  • Saray
  • Başkan Uysal: “Zorlu günlerin üstesinden en az zararla geldik”

Başkan Uysal: “Zorlu günlerin üstesinden en az zararla geldik”

ABONE OL
Ağustos 21, 2021 11:55
Başkan Uysal: “Zorlu günlerin üstesinden en az zararla geldik”
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Saray Samsunlular Derneği Başkanı Ayhan Uysal gerçekleştirdiği yazılı basın açıklamasıyla Dernek Başkanı olarak bugüne kadar gerçekleştirdikleri faaliyetlerden bahsetti.

Pandemi sürecinin dernek sermayesine dokunmadan atlatıldığını belirten Başkan Uysal’ın açıklaması şu şekilde;
3 Mart 2019 tarihinde hemşerilerimin kararı ile seçildiğim “Saray Samsunlular Dernek Başkanı” Ünvanım ile çıktığım bu yolda; Göreve başladığım ilk hafta dernek lokâli ve dernek makam odası yakışacak bir tadilat ile komple değiştirilip, Samsunlulara layık yeni konseptine kavuşturuldu. Tadilat çalışmalarımızın yürütüldüğü sırada ilçemizdeki İdari ve Mülki amirler ziyaret edilip tanışmalarımız sağlandı. 24 Mart 2019 tarihinde ise samimiyetimizi taçlandıran “Birlik ve beraberlik kahvaltısı düzenleyip Tüm üyelerimiz, Dernek ve oda başkanlarımız, Siyasi parti temsilcilerimiz davet edilerek plâket takdim edildi.
Pandemi ve kapanma süreçleri öncesi ve sonrası Derneğimizin (maddi ve manevi) süreçten etkilenmemesi için gerekli çalışmalar yapılıp alınan önlemler ile Dernek sermayemize neredeyse dokunmadan bu zorlu günlerin beraberinde getirdiği zararı en aza indirerek üstesinden geldik.
Görev sürecim boyunca İlçemiz ve bölgemizi kapsayan dernek ve odalar ile aktif (sürekli) temas halinde olup fikir alışverişinde bulunduk. 2021 Mart ayında dikkat çeken çalışmalarımız neticesinde Türkiye çapında bir üst kuruluş olan Türkiye Samsun Dernekler Federasyonun da iki göreve birden layık görülme onurunu yaşadım. Bu tarih itibariye genel başkanımız Yıldıray Baş tarafından.
Türkiye Samsun Dernekler Federasyonu “Trakya Bölge Başkanlığı” ile “Türkiye Samsun Dernekler Federasyonu Gençlik Kolları Başkanlığı “ görevini üstlenmiş oldum. Bu vesile ile yine Samsun Sivil Toplum Kuruluşları konfederasyonu
(SAMKON) delegesi oldum. Akabinde ise; Bulunduğumuz görevler neticesinde bizleri ziyarette bulunan Deva partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ı derneğimizde ağırladık. Ve yine Cumhuriyet Halk Partisi Genel başkanı Yardımcısı Faik Öztrak ‘ı derneğimizde ağırlayarak hem ilçemizde hem de bölgemizdeki hemşerilerimizin sorunlarını iletme fırsatı bulduk.
Ve tüm bunları 30 ay gibi bir süre zarfında, çoğunluğu ise Ülkemizin sıkıntı yaşadığı salgın ve ona bağlı kısıtlamaları içine alan süre dışında yapmaya çalıştık. Geçmişteki başarılarımıza dahasını ekleyerek bundan sonraki süreci sağlıklı ve huzur içerisinde geçirmeyi temenni ederek. İlçe ve Bölgemizdeki tüm hemşerilerimize saygılarımı sunuyorum.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
rk
rk