DOLAR 13,6340-0.15%
EURO 15,1909-0.3%
ALTIN 781,03-0,88
BITCOIN 496913-0,97%
Tekirdağ

AZ BULUTLU

15:55

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Bulgaristan Varbitsa Belediye Başkanı Bayram’dan Erkiş’e ziyaret
  • Saray Haber
  • Saray
  • Bulgaristan Varbitsa Belediye Başkanı Bayram’dan Erkiş’e ziyaret

Bulgaristan Varbitsa Belediye Başkanı Bayram’dan Erkiş’e ziyaret

ABONE OL
Temmuz 1, 2021 07:35
Bulgaristan Varbitsa Belediye Başkanı Bayram’dan Erkiş’e ziyaret
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Bulgaristan Varbitsa Belediye Başkanı Merdin Bayram, Bulgaristan Genel Seçim çalışmaları kapsamında Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş’i ziyaret etti.

Bulgaristan Varbitsa Belediye Başkanı Merdin Bayram, 11 Temmuz Bulgaristan Genel Seçimleri kapsamında hemşehrilerimizle saha çalışması yapmak üzere Çarşamba günü Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş’i ziyaret etti. Görüşmede Başkan Erkiş’in yanı sıra Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Arif Naci Öngören ve Proje ve Dış İlişkiler Sorumlusu Günal Yılmaz da hazır bulundu.

“MÜTEŞEKKİRİZ”
Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, “Bulgaristan’da 11 Temmuz’da gerçekleştirilecek Genel Seçim için Hak ve Özgürlükler Hareketi’ne çifte vatandaş hemşehrilerimizden destek aramak için günlerdir bölgemizi karış karış dolaşan Varbitsa Belediye Başkanımız Sayın Merdin Bayram’a, Belediye Meclis Başkanı ve DPS Varbitsa İlçe Başkanımız Sayın Kadir Hasan Bey’e ve Akdere Köy Muhtarımız Sayın Hüseyin Çıkrıkçı Bey’e Saray Halkı adına müteşekkiriz” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
rk
rk