DOLAR 13,5246-0.46%
EURO 15,4809-0.99%
ALTIN 789,91-0,67
BITCOIN 5880401,32%
Tekirdağ

PARÇALI AZ BULUTLU

06:50

İMSAK'A KALAN SÜRE

Ertekin: “Çözüm Üretmek İçin Adayız”

Ertekin: “Çözüm Üretmek İçin Adayız”

ABONE OL
Ocak 13, 2022 08:19
Ertekin: “Çözüm Üretmek İçin Adayız”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Saray Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın genç başkan adayı Murat Ertekin Şoför esnafının sorunlarını çözmek ve Şoförler Odasını Tekirdağ’da hak ettiği seviyeye taşımak için aday olduklarını söyledi.

Cumartesi günü olağan genel kurulunu yapacak olan Saray Şoförler ve Otomobilciler Odası için oluşturduğu genç ve tecrübeli kadro ile adaylığını açıklayan Murat Ertekin uzun yıllardır mesleğin içerisinde olduklarını ve şoför esnafının sorunlarını ve çözümlerini çok iyi bildiklerini bu yüzden Saray’da Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına aday olduklarını belirtti.

Başkan Adayı Ertekin, “Saray’da Şoförler Odasını yönetmeye ekibimizle birlikte talip olduk. Mevcut Oda başkanımız 12 Yıldır Şoförler Odası Başkanlığını yürütüyor. Kendisine bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Yönetimimizle birlikte odamızı en üst seviyeye taşımak için oda yönetimine talip olduk. Uzun yıllardır bu mesleğin içerisinde olan bir kardeşiniz olarak şoför esnafımızın sorunlarını ve çözümü için ne yapmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz. Biz odayı yönetmek için değil tüm esnaf arkadaşlarımızla birlikte yönetmek için bu göreve talip olduk. Yönetimde ki arkadaşlarımızla birlikte önümüze bir hedef koyduk. Bizim hedefimiz Allah nasip kısmet olursa görevi devir aldığımızda tüm kararlarımızı şoför arkadaşlarımızla birlikte almak. Sorunların çözümü için önemli adımlar atacağız. Saray Şoförler ve Otomobilciler Odasını Tekirdağ’da örnek alınan bir oda haline getirecek ve şoför arkadaşlarımızın arkasında oda desteğini hissedebileceği bir hale getirmek için çalışacağız. Odamız için güzel düşüncelerimiz var. Göreve geldiğimizde tüm arkadaşlarımız en kısa zamanda arkalarında odanın gücünü hissedecekler. Sorunların yerinde ve zamanında çözümü için çalışacak, seçimden seçime değil her zaman esnafımızın yanında ve iç içe olacağız. Bu yüzden tüm şoför odasına üye arkadaşlarımızı Cumartesi günü Tuana Düğün Salonunda saat 12.00 – 17.00 arası gerçekleştirilecek olan genel kurulumuza oylarını kullanmaya davet ediyorum” diye konuştu.

Saray Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Adayı Murat Ertekin’in yönetimi şu şekilde;
Başkan Adayı
Murat Ertekin

Yönetim
Erdem Adalı
Hasan Demir
Engin Kaçar
Hakan Germen
Ersan Temizsu
Ali Dönmez

Denetleme Kurulu
Selçuk Karlı
Can Kardeş
Olcay Genç

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
rk
rk