DOLAR 8,5176-0.55%
EURO 10,1401-0.32%
ALTIN 496,18-1,54
BITCOIN 270835-0,54%
Tekirdağ
30°

AÇIK

20:41

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Künye

İMTİYAZ SAHİBİ
Net Ajans Yayıncılık Adına
Fatih KIRAY

YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
Fatih KIRAY

REKLAM REZERVASYON
sarayhaber@sarayhaber.net

ADRES
Ayaspaşa Mah. İbrahimbey Sok. (Saray Fit Yanı)  No:74/C Saray/Tekirdağ

TELEFON
0 282 768 07 08
0 546 538 87 05

Saray Haber Gazetesi “Yerel Süreli Bir Yayındır”
• Saray Haber Gazetesi’nde Yayınlanan Yazı, Haber, Fotoğraf, Harita, İllüstrasyon ve Sair Konuların Her Türü Telif Hakkı Net Ajans Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık’a Aittir.
• İzin Almadan, Kaynak Gösterilerek Dahi İktibas Edilemez.

YASAL HATIRLATMA 
Saray Haber Gazetesin’de ve www.sarayhaber.net’te yer alan yazı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.sarayhaber.net ‘in yazılı onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. www.sarayhaber.net ‘ te yayınlanan köşe yazıları ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yorum yazan okurların IP adresleri sisteme kaydedilmekte ve herhangi bir hukuki işlemde IP adresi istendiği takdirde ilgili ve yetkili kurum / kurumlara verilecektir. TBMM’de 9 Haziran 2004 tarihinde kabul edilen 5187 sayılı Basın Kanunu’nun “Yeniden Yayım”a ilişkin yasak ve bu yasaklara uymayanlar için öngörülen cezaları düzenleyen 24. Maddesi şöyledir:”MADDE 24. – Bir süreli yayında yayımlanmış haber, yazı ve resimleri kaynak göstermeksizin yeniden yayımlayanlar beş milyar liradan on milyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar.Bu eserleri, yeniden yayım hakkı saklı tutulmuş olmasına rağmen, süreli yayın sahibinin izni olmadan yeniden yayımlayanlar yirmi milyar liradan kırk milyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar.”Ayrıca Basın Kanunu’nun 27. maddesi ile “Basılmış eserler yoluyla işlenen veya bu Kanunda öngörülen diğer suçlara ilişkin davalar acele işlerden sayılır” hükmü getirilmiştir.Saray Haber Gazetesi , yukarıda açıkça vurgulanan yasaklara uymayanlar hakkında, Basın Kanunu’nun ilgili hükümleri uyarınca gerek gördüğü takdirde her türlü hukuki girişimde bulunacaktır.

Sorularınız sorunlarınız ve detaylı bilgi için sarayhaber@sarayhaber.net adresine yazınız.

ÖNEMLİ UYARI
E-Posta ile gönderdiğimiz tüm demokratik protesto, bilgi, haber, yorum ve sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının;
MADDE 25: “Düşünce ve Kanaat Hürriyeti”;
MADDE 26: “Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti” kapsamında tarafımızdan yapılmıştır.
Demokratik düşünce ve kanaatlerimin engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınması, bu nedenle “hakkımda olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi  T.C. Anayasası, AİHM ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarım saklı kalmak üzere, peşinen reddederim.