DOLAR 13,40830.17%
EURO 15,21330.4%
ALTIN 790,620,10
BITCOIN 523880-7,47%
Tekirdağ

HAFİF YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

MERAL AKŞENER ÜÇ KEMALLER KENTİ TEKİRDAĞ’DA

MERAL AKŞENER ÜÇ KEMALLER KENTİ TEKİRDAĞ’DA

ABONE OL
Mart 9, 2016 13:15
MERAL AKŞENER ÜÇ KEMALLER KENTİ TEKİRDAĞ’DA
0

BEĞENDİM

ABONE OL

“Değişimin Ana Gücü” sloganı ve “Ülkücüye İtibar, Ülkücüyle İktidar” iddiası ile çalışmalarını sürdüren Meral Akşener 12 Mart Cumartesi günü Tekirdağ’ı ziyaret ediyor.

Vatan şairi Namık Kemal, Tekirdağ’ın ilk milletvekili Yahya Kemal ve 57. Alay komutanı Mustafa Kemal ile özdeşleşen üç Kemaller kentinde karşılanacak olan Akşener’in önemli mesajlar vereceği bildirildi.
Büyük katılım beklenen ziyaret saat 13:30’da Meral Akşener’in Kınalı Mevkii’nde karşılanması ile başlayacak. Karşılama konvoyunda yer alan araçlar Güneydoğu Anadolu’daki terör eylemlerini protesto etmek için farlarını yakararak sessiz eylem gerçekleştirecek.
Saat 14:30’da sahil dolgu alanında millet ile kucaklaşacak olan Akşener’in 15:00’te Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nda basın açıklaması yapması planlanıyor.
Valilik önünde 16:00’da başlayacak olan yürüyüşün yaşanması muhtemel izdiham nedeniyle kısa tutulacağı bildirildi.
Akşener’in 19:00’da kapalı spor salonunda partililer ve Tekirdağ halkı ile buluşacağı, salona girişi sırasında 57. Alay’ı temsilen 57 meşale yakılacağı ve salona 57. Alayın aziz hatırası ile gireceği belirtiliyor.
MHP Tekirdağ Eski İl Başkanı Enes Kaplan olağanüstü kongre toplanabilmesi için Meral Akşener’e verdiği destekten dolayı görevden alınmıştı. Enes Kaplan’ın ev sahipliğinde gerçekleşecek ziyarette yine olağanüstü kongre toplanabilmesi için imza veren Tekirdağ Üst Kurul Delegeleri de hazır bulunacak. Buluşmaya ticaret ve sanayi odası üyelerinin, yönetim kurulu üyelerinin, il, ilçe ve ocak başkanlarının, parti üyelerinin ve çok sayıda vatandaşın katılacağı belirtildi.
MHP Kırklareli İl Başkanlığı da olağanüstü kongre talebi için imza vermis ve bu yüzden genel merkez tarafından kapatılmıştı.
Kapatılan il ve ilçe teşkilatlarına destek vermek için çalışmalarını sürdüren Akşener’in Pazar sabahı Kırklareli’ne hareket etmesi bekleniyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
rk
rk