DOLAR 13,41360.24%
EURO 15,21080.39%
ALTIN 790,810,12
BITCOIN 521033-7,80%
Tekirdağ

ORTA ŞİDDETLİ YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

MÜSİAD Tekirdağ’dan Ankara Ziyaretleri

MÜSİAD Tekirdağ’dan Ankara Ziyaretleri

ABONE OL
Temmuz 26, 2021 15:33
MÜSİAD Tekirdağ’dan Ankara Ziyaretleri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) Tekirdağ Başkanı Ramazan Doğan ve beraberindeki heyet Ankara’da bir takım ziyaretler gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz ay olağan genel kurulu toplantısını gerçekleştiren ve başkanlık görevini üstlenen Ramazan Doğan ve heyeti faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

MÜSİAD Tekirdağ Başkanı Ramazan Doğan, Başkan Yardımcısı Projelendirme ve İş Geliştirmeden Sorumlu Münür Kılıç, Başkan Yardımcısı Bütçe ve Mali İşlerden Sorumlu Haldun Cömert , Tekstilde Yenilik Yönetimi ve Tasarım Komite Başkanı Gürkan Kesim, Maden , Enerji Yönetimi ve Yatırım Komite Başkanı Serdar Pirpir ,Sağlık Medikal İlaç Üretim ve Ticaret Komite Başkanı Selami Tarak ve Genç MÜSİAD Tekirdağ Başkanı Cihan Karaca , TBMM Başkanı, Tekirdağ Milletvekili Prof.Dr. Mustafa Şentop’u, İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy’u, Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel , Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak’ı Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer’i, Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül’ü , Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygün’ü, İçişleri Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Nedim Akmeşe’yi ve Adalet Bakanlığı Özel Kalem Müdürü Tetkik Hakim Seçkin Gül’ü makamlarında ziyaret etti.

Ziyaret programını MÜSİAD Ankara Şube Başkanı Hasan Fehmi Yılmaz’ı ziyaret ederek tamamlayan Doğan;‘Görüşmelerde MÜSİAD Tekirdağ faaliyetleri hakkında bilgilendirme ve bölgemiz ve ilimiz hakkında değerlendirmeler yaptık . Görüşmelerimiz çok güzel geçti, yapmış olduğumuz ve yapacağımız projelerimiz hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Verimli bir Ankara ziyareti gerçekleştirdik. Misafirperverlikleri için TBMM Başkanımız Sn. Prof.Dr. Mustafa Şentop’a , İçişleri Bakan Yardımcımız Sn. Mehmet Ersoy’a, Kıymetli Milletvekillerimize, İçişleri Bakanlığı Genel Müdür Yardımcımız Sn. Nedim Akmeşe’ye , Adalet Bakanlığı Özel Kalem Müdürü Tetkik Hakim Sn.Seçkin Gül’e ve MÜSİAD Ankara Başkanımız Sn. Hasan Fehmi Yılmaz’a teşekkür ediyorum ‘dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
rk
rk