DOLAR 13,60340.53%
EURO 15,44000.72%
ALTIN 791,980,33
BITCOIN 568829-0,90%
Tekirdağ

AÇIK

13:18

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Saray’ın Trafik Çilesi Bitmiyor!

Saray’ın Trafik Çilesi Bitmiyor!

ABONE OL
Eylül 22, 2021 18:37
Saray’ın Trafik Çilesi Bitmiyor!
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Saray’da trafik ve park sorunu günden güne karmaşaya dönerken, yetkililer çözüm için herhangi bir adım atmıyor.

Sık sık gündeme getirdiğimiz ve son zamanlarda içinden çıkılması zor bir hal alan trafik karmaşası ve otopark sorunu çözüm bekliyor.
Nüfus ve araç sayısının her yıl arttığı ilçemizde büyük zorluklar yaşayan sürücü ve vatandaşlar, yetkililerden trafik ve park sorununa çözüm üretmesini istiyorlar.

Uzun yıllardır Saray’da trafik düzenlemesi yapılmıyor. İlçe merkezinde bulunan otogarın yarattığı sıkışıklığın yanı sıra, araç park düzenin olmaması, ağır vasıtaların İstanbul Caddesini kullanmaları, zincir marketlerin ve plasiyerlerin mal indirmek ve bindirmek için gelişigüzel parklar yapması, otopark alanlarının bulunmaması vatandaşlara büyük sıkıntılar yaşatmaya devam ediyor.
Büyükşehir Belediyesi’nin bu hizmetleri artık gerçekleştirmesi beklenirken, Saray Belediyesinin hizmet arzında sıkıntı yaşadığı da gözlerden kaçmıyor.
Saray’a trafik düzenlemesini bile gerçekleştirmeyen Büyükşehir Belediyesi son olarak Çerkezköy İlçesine 58 milyon 154 bin 675,09 TL değerinde Tam Otomatik Yer Altı Otoparkı ve Meydan Düzenlemesi projesini hayata geçiriyor.

Vatandaşlar bugüne kadar Saray’a gereken hizmeti vermeyen Büyükşehir Belediyesinden otogar, otopark, trafik düzenlemesinin yanı sıra diğer hizmetlerinde bir an önce yapılmasını istiyor.

Vatandaşlar aynı zamanda Saray’da konumlandırılan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Trafik Zabıta ekiplerinin sadece otogar girişinde durmasının yanısıra öğrenci servislerini
denetleme, trafik akışını sağlama ve trafik akışını engelleyen gelişigüzel parkları da önlemelerini istediler.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
rk
rk