DOLAR 8,5176-0.55%
EURO 10,1401-0.32%
ALTIN 496,18-1,54
BITCOIN 269936-1,03%
Tekirdağ
28°

AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Şubat Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Şubat Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

ABONE OL
Şubat 5, 2021 11:43
Şubat Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Saray Belediye Meclisi’nin 2021 yılı Şubat ayı Meclis toplantısı Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Albayrak’ın katılımıyla 4 Şubat Perşembe günü saat 16.00’da Saray Belediyesi Ek Hizmet Binası’nda Belediye Başkanı Sayın Özgen Erkiş başkanlığında yapıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Saray Belediye Başkanı Sayın Özgen Erkiş: “Bugünkü meclisimiz diğer meclis toplantılarımızdan farklı bir anlam taşıyor. Büyükşehir merkezine en uzak olan Saray’ımıza haftanın en az iki günü intikal etmeyi kendisine bir hizmet düsturu haline getirmiş Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir Albayrak bugün ilk kez meclisimizi onurlandırmıştır, kendisine müteşekkiriz. Hiçbir zaman bizi yalnız bırakmaması, yaptığı efsanevi belediye başkanlığının Saray halkı tarafından yıllarca anılmasına sebep olacaktır. Bu teşrifini belki birkaç anlamlı sözüyle, belki müjdeleriyle taçlandırmak isterler.” dedi.

“Bugünkü Meclis Tarihi Bir Değer Taşıyor” diyerek sözlerine başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Albayrak: “Böyle güzel bir günde, 2021 yılının şubat ayı meclisinde sizlerle beraber olmanın güzelliği içerisinde sizleri Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı olarak sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Saray’ın bugünkü meclis toplantısının uzun yıllardır beklenen bir sonucunun alındığı bir gün olması, ayrı bir tarihi değer taşıyor. Saray bugün 50 bin 248 nüfusuyla 50 bin sınırını aşmıştır. Hayırlı olsun.50 bini geçmiş Saray’da ben biraz daha güçlü hissediyorum kendimi. Ben Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak bu konuda 50 bin nüfusu aşanlara neler olabilir bunları da inceleyeceğim.” diyerek konuşmasını tamamladı.
Konuşmaların ardından meclis gündemine geçildi. İlgili gündem maddeleri ile ilgili komisyonlara gönderilerek karara bağlandı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
rk
rk