DOLAR 13,61280.58%
EURO 15,43410.71%
ALTIN 791,820,31
BITCOIN 561635-1,07%
Tekirdağ

AÇIK

13:18

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Ülkü Ocakları’ndan Saray Haber Gazetesi’ne ziyaret

Ülkü Ocakları’ndan Saray Haber Gazetesi’ne ziyaret

ABONE OL
Ağustos 5, 2021 13:57
Ülkü Ocakları’ndan Saray Haber Gazetesi’ne ziyaret
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Saray’da bir dizi ziyaret gerçekleştiren Ülkü Ocakları Tekirdağ İl Başkanı Hayrullah Zıvalıoğlu, gazetemizi ziyaret ederek çalışmalarından bahsetti.

Ülkü Ocakları Saray İlçe Başkanı Doğancan Kemal Keskin ve Ülkü Ocakları Tekirdağ İl Yönetiminin bulunduğu ziyarette, Saray Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fatih Kıray karşıladı.

Normalleşme sürecinin başlaması ile birlikte sahaya indiklerini belirten Ülkü Ocakları Tekirdağ İl Başkanı Hayrullah Zıvalıoğlu, “Yeni normalleşme süreci ile birlikte Ülkü Ocakları olarak tekrar sahalara indik. Bu kapsamda bugün Saray ilçemizdeyiz. Ülkü Ocakları olarak mümkün olduğunca sahada bulunmaya ve basın mensupları ile iyi ilişkiler içerisinde olmaya çalışıyoruz. Basının toplumun görüşlerini yansıttığını düşündüğümüzden, sizlerin de Ülkü Ocakları hakkındaki görüşleri bizim için değerlidir. Ülkü Ocakları olarak tarihini bilen, milli değerlerine bağlı ve liyakat sahibi nesiller yetiştirmeye çalışıyoruz. Bu kapsamda yüzlerce eğitim semineri düzenledik. Ayrıca toplumsal konularda da refleks göstererek farkındalık çalışmaları yürütmeye çalışıyoruz. Ülkü Ocakları Türkiye Cumhuriyeti’ne bilinçli nesiller yetiştirmek için çalışan bir kurumdur. Bazı kesimler bizi siyasi gibi görüyor olabilir ama hayır, bizler eğitim odaklıyız. Balkanlarda yaşayan soydaşlarımız ile ilgili çalışmalar yürütüyoruz. Bu konuda balkan dernekleri bizlere yardımcı oluyor ve iletişimi zaman geçtikçe ilerletiyoruz. Ülkü Ocakları olarak üzerimizde var olan tarihi sorumluluğun farkındayız. Bugün ocağımızda bulunan gençlerimiz yaşları 40-50’ye geldiğinde bu ülkeye cumhurbaşkanı olacaktır. Biz bunu iddia ediyoruz. İnşallah ileride bürokrat, eğitmen kadrolarımız Ülkü Ocakları’nda yetişen bireylerden olacaktır. Bunun için mücadele ediyoruz.” açıklamasında bulundu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
rk
rk