DOLAR 13,42140.28%
EURO 15,22470.47%
ALTIN 793,140,48
BITCOIN 523373-6,74%
Tekirdağ

ORTA ŞİDDETLİ YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

‘Kampüse Merhaba’ Etkinliğinde 200 Fidan Dikildi

‘Kampüse Merhaba’ Etkinliğinde 200 Fidan Dikildi

ABONE OL
Mart 25, 2016 18:54
‘Kampüse Merhaba’ Etkinliğinde 200 Fidan Dikildi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tekirdağ’da, Namık Kemal Üniversitesi Saray Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, üniversitesi öğrencileri ile birlikte ’Kampüse Merhaba’ fidan dikim etkinliğinde, yerleşke içerisine 200 adet fidan dikti.

Etkinliğe, Namık Kemal Üniversitesi Saray Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Zeki Ünal Yümün, müdür Yardımcısı Cem Kolukırık, genel sekreter Fatih Yeşilgül, öğretim görevlileri ve öğrenciler katıldı.

Namık Kemal Üniversitesi Saray Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Zeki Ünal Yümün, fidan dikimi etkinliğinde yaptığı konuşmada, “Fidan dikimi ve çevre ağaçlandırması, en az eğitim-öğretim kadar önemlidir, Yüksekokulumuz binaları ve yeşil alanları ile örnek üniversite olacaktır. Kendi fidanını kendi diken öğrencilerimiz, Saray Meslek Yüksekokulu ismini duyduğunda ’Orada bir dikili ağacım var’ diyecek ve belki de sırf bu yüzden mezun olduğu okulunu ziyaret edecektir” şeklinde konuştu.
Yümün, son olarak yeşili sevip doğayı korumalı ve gelecek kuşaklara temiz bir yaşam alanı sağlamak için ağaç dikmenin önemini vurguladı. Üniversiteli öğrenciler, 200 adet ağacın dikildiği etkinlikten son derece memnun olduklarını ve sonraki dönemlerde de benzer etkinlikler içinde yer almak istediklerini belirtti.

En az 10 karakter gerekli
Tüm Yorumlar (1)
  • nkü

    Devletin aracını babasının aracı gibi kullanan yöneticiler neden böyle boy boy haber yapılmıyor acaba onun yerine rektör üstünü kapatıyor…


HIZLI YORUM YAP
rk
rk