DOLAR 13,6274-0.2%
EURO 15,1804-0.37%
ALTIN 784,43-0,45
BITCOIN 498436-0,20%
Tekirdağ

AÇIK

15:55

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Optimed Hastanesi ‘’Kalp Merkezi’’ unvanını aldı

Optimed Hastanesi ‘’Kalp Merkezi’’ unvanını aldı

ABONE OL
Temmuz 12, 2021 15:53
Optimed Hastanesi ‘’Kalp Merkezi’’ unvanını aldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Optimed Hastanesi’nin T. C. Sağlık Bakanlığı ‘’Kalp ve Damar Hastalıkları Bilimsel Çalışma ve Değerlendirme Komisyonu’’ tarafından değerlendirilerek Kalp Merkezi Hizmetleri Genelgesi doğrultusunda yürütülmesinin sağlanmasına karar verildi.

Kalp ve Damar Cerrahisi alanında Aort Diseksiyonu, Aort Kapak Değişimi ve nadir görülen kalp tümörlerinden biri olan Miksoma operasyonu gibi önemli cerrahi operasyonlara imza atan Optimed Hastanesi, bölgede Kalp ve Damar Hastalıkları başlığı altında hastalar tarafından tercih edilmeye devam ediyor.
Alanında başarılı operasyonlar gerçekleştirmesinin yanı sıra T. C. Sağlık Bakanlığı ‘’Kalp ve Damar Hastalıkları Bilimsel Çalışma ve Değerlendirme Komisyonu’’ tarafından değerlendirilen ve Kalp Hizmetleri Genelgesi doğrultusunda yürütülmesinin sağlanmasına karar verilen Optimed Hastanesi; Kalp ve Damar Cerrahisi ile ilgili sağlık hizmetlerinin vatandaşların hizmet erişimini kolayca sağlaması, hastaya tam olarak ihtiyacı olan sağlık hizmetlerini sunması ve gerekli alt yapının oluşturulmasına katkıda bulunması gibi kriterlerle de ‘’Kalp Merkezi’’ tanımının altını her geçen gün dolduruyor.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
rk
rk