DOLAR 8,5176-0.55%
EURO 10,1401-0.32%
ALTIN 496,18-1,54
BITCOIN 2747562,52%
Tekirdağ
27°

AÇIK

13:15

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Pehlivan, “Yan cebi ortadan kaldırıyoruz”

Pehlivan, “Yan cebi ortadan kaldırıyoruz”

ABONE OL
Mart 14, 2019 12:20
Pehlivan, “Yan cebi ortadan kaldırıyoruz”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Saadet Partisi (SP) Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Feti Pehlivan, Saray Haber Gazetesi’ni ziyaret etti.

Yan cebi kaldıracaklarını, ranta, yandaşa dayalı sistemin değişmesinin gerektiğini ifade eden Pehlivan, “Milli görüş belediyeciliğine şiddetle ihtiyaç var” dedi.
Saadet Partisi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Feti Pehlivan, Saadet Partisi Saray Belediye Başkan Adayı Halil Gören, Saadet Partisi Saray İlçe Başkanı Hasan Mısırlı ve beraberindekiler ile birlikte Saray Haber Gazetesi’ni ziyaret etti.

“CEPSİZ CEKETLİLER”
Dürüst başkan dürüst yönetim kavramının içine girilmesi gerektiğini dile getiren Pehlivan, “Biz cepsiz ceketlerle dolaşıyoruz. Yandaş ve yan cepler kalkarsa huzur gelir. Biz seçilirsek yandaş, yan cep kalkar. Bunun kalkması zor bir şey değil, yönetici değişsin yeter. Milli görüş belediyeciliğini şiddetle ihtiyaç var. Belediye bize, halkımızın bir emaneti olacak. Tekirdağ, Trakya’nın kalbidir. Yönetimde şeffaflığı ve hesap soran değil, hesap veren belediyeciliği sağlamak boynumuzun borcudur. İlimizin bugününü ve geleceğini doğrudan ilgilendiren su havzaları, tarım alanları, denizi, ormanları, tarihi ve doğal varlıkları, tüm canlıları ve beşeri nitelikleri korunacaktır.” dedi.

“MUTLU FERT, HUZURLU AİLE VE GÜVENLİ SOKAKLAR”
Belediyeciliğin bir numaralı görevinin huzurun ve güvenliğin artması olduğunu belirten Pehlivan, “İlçelerimizde yerel kalkınma başlatacağız. Yerel kalkınma ile birlikte mutlu fert, huzurlu aile ve güvenli sokakları sağlayacağız. Birçok esnafımız siftah yapmadan kepenk kapatıyor. Yerel kalkınma başlatacağız. Her ilçemizin kendi yapısı ve değerlerine göre projeler üreteceğiz. Bunun için yaklaşık 200 proje hazırladık. Esnafımızı, insanımızı yerel kaynaklarımızı kullanarak kalkındıracağız. İlimizde 154 Bin emeklimiz var, yaşlılarımız var bunlar bizim en kıymetlilerimiz. Bu insanlarımızın yaşamın getirdiği birikimlerinden faydalanacağız” diye konuştu.

“80 MİLYONA HİZMET EDEBİLECEK TEK PARTİYİZ”
Türkiye’de 1359 noktada kendi adayını çıkaran tek partinin Saadet Partisi olduğunu belirten Pehlivan, “Ülkemizin insan merkezli ve insanların temel haklarını korumaya yönelik yönetime ihtiyacı var. Saadet Partisi olarak Türkiye’nin 1359 noktasında kendi adayını çıkaran tek partisiyiz 80 Milyon insana hizmet edebilecek tek parti Saadet Partisidir. Saadet Partisi ülkemizin Yüzde 65’ini yöneterek 94 ruhunu yaşatmıştır. Türkiye’de bütçesi fazla verip, fazlasını devlete veren tek belediye bizim belediyelerimizdir. Yerel kalkınmayı sanayileşmeyi gerçekleştiren belediyeler bizim belediyelerimizdir. Bütün ilçe belediyelerine bütçenin eşit ve adaletli şekilde dağıtılacağını belirten Pehlivan, “İnsanı ilgilendiren her meselenin bir ölçüsü vardır. Bizler ilçelerimize bütçe paylaşımı yaparken eşit ve adaletli bir şekilde dağıtacağız. Milli Görüş ölçü merkezlidir” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Saray Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fatih Kıray, tüm adaylara olduğu gibi Saadet Partisi adaylarına da başarılar dileyerek, teşekkürlerini iletti.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
rk
rk