DOLAR 13,40930.21%
EURO 15,20730.38%
ALTIN 790,430,07
BITCOIN 519757-7,27%
Tekirdağ

ORTA ŞİDDETLİ YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Serinler İnşaat´tan Tanıtım ve Eğitim Semineri

Serinler İnşaat´tan Tanıtım ve Eğitim Semineri

ABONE OL
Nisan 20, 2016 23:37
Serinler İnşaat´tan Tanıtım ve Eğitim Semineri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Trakya’nın en büyük yapı inşaat firmalarından Serinler İnşaat 2015 yılında Trakya Bölge Distribütörü olduğu Başak Kiremit’in yeni ürün yelpazesini 19 Nisan 2016 Salı günü Saray Restaurantta verdiği seminer ile müşterilerine tanıttı.

2015 yılında Başak Kiremit, Çatı ve Cephe Sistemlerinin Trakya Bölge Distribütörlüğünü alan Serinler İnşaat, Başak Kiremit firması ile ortaklaşa “Ustalık Eğitim Semineri” düzenledi. Saray Restaurant’ta gerçekleştirilen ustalık eğitimine ilçede inşaat sektöründe faaliyet gösteren ve özellikle çatı işleri yapan ustalar ve firmalar yoğun katılım sağladı. Seminerde çatı yapım konusunun yanı sıra yeni ürün yelpazesinin tanıtımı slayt gösterisi eşliğinde yapıldı.

Serinler İnşaatın ev sahipliği yaptığı yemekli tanıtım seminerine Başak Kiremit, Çatı ve Cephe Sistemleri Genel Müdürü Engin Çizer, Serinler İnşaat Şirket Müdürü Ufuk Baydar, Başak Kiremit Trakya Bölge Sorumlusu Bülent Şengün, Başak Kiremit Marmara Bölge Sorumlusu Şenol Cambaz, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ergun Er, Saray Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Özen, Filiz Et Mangal Sahibi Adnan Mülayim, Av. Cem Tuncel ve ilçede inşaat sektöründe faaliyet gösteren ve özellikle çatı işleri yapan ustalar ve firmalar katıldı.

Firma yetkilisi Mimar ve Proje Sorumlusu Gökhan Taşkıran Başak kiremit firmasının 1969 yılında kiremit fabrikası olarak kurulduğunu ardından inşaat alanında 7 koldan grup şirketi olarak faaliyetlerini devam ettirdiğini belirtip, ustalık eğitiminde uzmanlık ve ürünlerin kaliteleri ve uygulanış biçimleri hakkında bilgiler verdi. Mimar Taşkıran, “Firmamız gelişmelere her zaman açık yapısı ve çağı yakalama hedefleriyle her geçen yıl teknolojisini geliştiren Başak Kiremit & Tuğla San. Tic. A.Ş. pazarının genişlemesi ile artan talepleri karşılayabilmek için, yıllarca aynı inançla mücadele etmiştir. Firmamız ürettiği mamuller de istenilen kalite standardına ulaşılmıştır. Firmamız yıllarca kendi imkânlarıyla bu gelişmeleri yakalayarak şirket, yönetim olarak stratejik bir karar vererek büyük bir yatırıma gitmiş; ürün çeşitlerimiz arttırılmış ve Tünel Fırın yapımı ile de Fuel-oil sistemine geçmiştir. 1997 yılı Ağustos ayından itibaren Tünel Fırınlarda Fuel-oil ile pişen ve standart ölçülerinin çok üstünde bir kalite ile mamullerini daha geniş bir pazara sunan Başak Kiremit & Tuğla San. Tic. A.Ş. , bu tarihten itibaren merkez fabrika ve bayi ağına Bölge Müdürlükleri, Bölge Temsilcileri ve Pazarlama Sorumluları da ekleyerek pazarlama ve tanıtım ağını da geliştirmiştir. 2000’li yılların başlangıcında Azerbaycan, Gürcistan, Ürdün ve Kazakistan’a ürün sevkiyatlarımız ile ilk ihracatlarımız gerçekleştirilmiştir. 2001 yılında Kalite Kontrol ve AR-GE çalışmalarını en iyi şekilde sürdürebilecek yeni ve detaylı laboratuarın devreye alınmasının yanı sıra, 2003 yılının Mayıs ayından itibaren pres tuğla grubunda daha kaliteli ürün almak ve ürünü çeşitlendirmek amacıyla yurtdışından getirilen yeni tuğla kesicisi devreye alınmıştır. 2003 yılının Temmuz ayından itibaren de tüm ürünlerde yüksek kaliteye ulaşmak ve bu çerçevede müşteri memnuniyetini artırmak için 2.000 m²’lik yeni kurutma tesisimiz devreye girerken aynı zamanda 2.200 metrelik doğalgaz boru hattı inşaatının tamamlanması ile tünel fırınlarda Doğalgaz’lı üretime geçilmiştir. Ayrıca yeni üretim hatları için mevcuda ek olarak 6.000 m²’lik yeni alan kapatılmış, kapalı alanımız 29.000 m²’ye ulaşmıştır” dedi.

Başak Kiremit, Çatı ve Cephe Sistemleri Firması Trakya Bölge Bayisi Serinler İnşaat ile birlikte düzenledikleri seminerin ardından yemek ikramına geçildi.
Serinler İnşaat firması tarafından Saray Restaurant’ta gerçekleştirilen organizasyona ev sahipliği yapan Cengiz Serin ve Aygün Serin davetlilerle yakından ilgilendi. Serin’in katılımcılara teşekkür etmesinin ardından, Başak Çatı ve Cephe Sistemleri firması tarafından sektördeki gelişmeler hakkında katılımcılara bilgiler aktarıldı. Firma olarak ürünlerinin tanıtımının da yapıldığı toplantıya katılım yoğun oldu. Sektörel gelişmelerin anlatıldığı ve ürünlerin tanıtımının yapıldığı toplantı sonunda katılımcılara hazırlanan promosyonlar hediye edildi.

DSC_0460 (Custom)

DSC_0498 (Custom)

IMG_76888

DSC_04835

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
rk
rk