DOLAR 13,43610.06%
EURO 15,29340.03%
ALTIN 794,06-0,17
BITCOIN 563916-1,96%
Tekirdağ

AÇIK

06:49

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sosyal Yardımlaşma Vakfı’ndan Ramazan Yardımı

Sosyal Yardımlaşma Vakfı’ndan Ramazan Yardımı

ABONE OL
Haziran 7, 2016 10:38
Sosyal Yardımlaşma Vakfı’ndan Ramazan Yardımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Saray Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından dağıtılan Ramazan yardımı her yıl olduğu gibi bu senede ihtiyaç sahibi ailelere yardım etmeye devam ediyor. Saray Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı mütevelli heyeti ve muhtarların çalışmaları sonucu belirlenen 422 aileye Ramazan ayını daha iyi şartlarda geçirmelerini sağlamak amacıyla 147 Bin 800 TL para yardımı yapılacak. Yardımlaşma ve Dayanışma tarafında gerçekleştirilecek yardımlarla ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeyi amaçlıyor.

422 AİLEYE 147 BİN 800 TL YARDIM YAPILACAK
Saray Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından gerçekleştirilecek Ramazan yardımları hakkında Saray Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamada yardım yapılacak aile sayısı, yapılacak yardım miktarı ve Saray Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam edeceği belirtildi. Saray Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın istek ve arzuları doğrultusunda gerekli ayni ve nakdi yardım uygulamalarına devam ediyor. İçinde bulunduğumuz ramazan ayı ve yaklaşan ramazan bayramı dikkate alınarak, Saray Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından ramazan ayı dolayısıyla 210 aileye 300,00 TL, 212 aileye 400,00 TL olmak üzere, toplam 422 aileye 147 Bin 800 TL nakdi yardım yapılmasına karar verildi.

YARDIMLAR ZİRAAT BANKASI ARACILIĞIYLA YAPILACAK
Saray Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından 380 aileye 93 Bin TL olarak dağıtılacak yardımlar Ziraat Bankası Saray Şubesi aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak. 03 Haziran Cuma günü dağıtımına başlanılan yardımları hak sahipleri Ziraat Bankasına giderek alabilecekler. İlçemizde yardımını almayan vatandaşlara muhtarları aracılığı ile ulaşılarak yardımların amacına uygun şekilde dağıtılmasına gayret gösterilmekte.

İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARIN YANINDA OLUNMAYA DEVAM EDİLECEK
Saray Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın çalışmaları ve Ramazan yardımları ile ilgili Saray Kaymakamlığından yapılan yazılı açıklamada, ” Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızca önümüzdeki süreçte de mümkün olduğunca vatandaşlarımızın ihtiyaç ve sıkıntılarını gidermek üzere, yerinde tespitler ve incelemeler yapmak suretiyle yardımların gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmasını sağlamak için sosyal inceleme görevlilerimiz vasıtasıyla olsun, muhtarlarımız ve mütevelli heyetimiz vasıtasıyla olsun çalışmalarımız ve yardım uygulamalarımız devam ettirilerek ihtiyaç sahibi insanlarımızın yanında olmaya devam edilecektir” ifadelerine yer verildi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
rk
rk