DOLAR 8,5176-0.55%
EURO 10,1401-0.32%
ALTIN 496,18-1,54
BITCOIN 2755943,06%
Tekirdağ
29°

AÇIK

13:15

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Çerkezköy TSO Ankara’dan Şeref Belgesiyle Döndü

Çerkezköy TSO Ankara’dan Şeref Belgesiyle Döndü

ABONE OL
Mayıs 4, 2019 11:04
Çerkezköy TSO Ankara’dan Şeref Belgesiyle Döndü
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (Çerkezköy TSO) Heyeti, Türkiye Odalar Borsalar Birliği’nin (TOBB) 75. Genel Kurulu’na katıldı.

Çerkezköy TSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, Meclis Başkanı Hacı Mehmet Erdoğan, Meclis Üyeleri ve TOBB Delegeleri Aktaş Güler, Kadir Uz, Mehmet Sait Erdem, Mehmet Danyeli ve Genel Sekreter Hakan Gel, TOBB 75. Genel Kurulu’na iştirak etti. 75. Genel Kurul kapsamında düzenlenen Anıtkabir ziyaretinde de yer alan Çerkezköy TSO Heyeti, Atamızın huzuruna çıktı. Burada gerçekleştirilen törenin ardından hizmet şeref belgesi ve plaketleri TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın da katılımıyla TOBB Konferans Salonu’nda sahiplerine verildi. Çerkezköy TSO Meclis Üyesi ve TOBB Delegesi Aktaş Güler, TOBB Genel Kurul Delegeliğinde 10. yılını doldurması dolayısıyla hizmet şeref belgesi ve plakete layık görüldü.

İŞ DÜNYASIYLA İSTİŞARE İÇİNDEYİZ
TOBB 75. Genel Kurulu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (ETÜ) Salonu’nda gerçekleştirildi. Burada bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ahiliğin ve lonca teşkilatının bugünkü mirasçısı olan TOBB’un en başından beri hep birlikte çalıştıkları, yol yürüdükleri bir kuruluş olduğunu aktaran Erdoğan, ekonomi başta olmak üzere ülkenin geleceğine ilişkin hemen her konuda iş dünyasıyla istişareye özel önem verdiklerini söyledi.

BİRLİĞİMİZ EBEDİ, GÜNDEMİMİZ EKONOMİ
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ise konuşmasında ‘birliğimiz ebedi, gündemimiz ekonomi’ temasına vurgu yaparak, iş dünyasının önümüzdeki süreçte gündemin ekonomi olmasını istediğini söyledi. Hisarcıklıoğlu, “Sayın Cumhurbaşkanımızın icracı ve reformcu iş yapma tarzıyla ekonomide yeniden atılıma geçeceğimize inanıyoruz. Hiçbir engel, aşamayacağımız kadar büyük, hiçbir duvar yıkamayacağımız kadar güçlü değil. Gün, el birliğiyle ayağa kalkıp koşma günü. Önümüzde 4 yıllık seçimsiz bir dönem var. Bu fırsatı iyi değerlendirmeli, kesintisiz bir icraat dönemine çevirmeliyiz. İstikrar sürsün, Türkiye reformlarla büyüsün” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
rk
rk